Skip to main content

AccessTr.neT

veritabanları arasında bağlantı nasıl yapılır

hgsoftware
hgsoftware
16
11548

veritabanları arasında bağlantı nasıl yapılır

neyse bu o kadar önemli değil artık
50 yaşındaki adamın saçlarına ağartım boşu boşuna oğlum denizliden geldi şimdi

ne dedi biliyormusunuz

baba bu pc 4 çekirdek 3 bölünmüş hard disk var
c d e
f olanı cd-dvd rom takılı
ve bu pc de bölüm bölüm tüm sürücüler kiltlenmiş durumda L : sürücüsünü başka harf geçiyor n yapabilirsin ama g : yapamazsın dedi sen işyerindeki pc ye yani belediyeki pc aynı özelliklere sahip olursa o pc de senin flash l : olarak orada çalışır diyor...

arkadaşların kafasına yorma

gerçekten doğrumu dedikleri... inanmıyorum dedim kendi kendime
ben deki inat bu ya gittim cd /dvd : ile gösteilen sürücünün dediğnğz gibi harfine s :yaptım ve tekrar flash l : yazan adına bu defa f : buldum ve f: üzerine tıklattım bu defa f : yazan flash diskim oldu ...
cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim...
Başta..ne demiştik..! ADRES VERİ TABANI SİSTEMİ GELECEĞİMİZ_ GEÇMİŞİMİZ İÇİN PLANLANMALI .ADRES_TC KİMLİK NO. KARDEŞTİR DEDİK; 1999 YILINDA; yola çıktık ya tutarsa misali... H&G_software_M_İ_P programı koyduk o günlerde adına; ilçemdeki tüm bilgileri 255 sutunlu,bir tabloda toplamaya başladık DEDİĞİMDE ;KİMSE İNANMAMIŞTI...bu dev tabloyu sorgu ile bölüp bölüp kullanacağım demiştik ya;O GÜNLERDE;  bazıları bu tablodan birşey olmaz demişti YA hani...Biz yılmadık...çalıştık araştırdık_sorduk_söz dinledik..kör,topal yol aldık; şimdi son rötuj zamanı...(UAVT VE MAKS YOK İKEN GÖRÜLEN RÜYA GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR)
Son Düzenleme: 28/08/2010, 18:18, Düzenleyen: hgsoftware.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: veritabanları arasında bağlantı nasıl yapılır - Yazar: hgsoftware - 28/08/2010, 17:52
Task