Skip to main content

AccessTr.neT

aktivasyon Form'a Tablodaki hücreyi bağlama

aktivasyon Form'a Tablodaki hücreyi bağlama

Çözüldü #30
(06/12/2008, 02:24)karam yazdı:
(05/12/2008, 22:35)sledgeab yazdı: sn karam, kullanıcı mesela aktivasyona "accesstr.net" yazdı, siz bu veriyi form ve raporda görmek istiyorsunuz, ama tabloya kaydedilmesin istiyorsunuz.
Ozaman forma veya rapora AD isimli metin kutusu ekle ve form veya raporun açıldığında olayına aşağıdaki kodu yaz.
Kod:
ReadRegistry "HKCU", "Software\Microsoft", "KULLANICI", "S", "", KULLANICI
Me!AD.Value = KULLANICI

Ayrıca mesela başka bir firma bu uygulamayı buldu ve kendi pc'sine kopyaladı, en fazla 60 gün kullanabilir, 61. gün programı açamaz ve sizinle iletişime geçmek zorunda.

ben bunu nasıl görmemişim harikasın yaptım tam benim istediğim sey oluyor ne kadar teşekür edip özür dilesem yeridir ben aptalım görmemişim ellerine sağlık hakikaten harika şimdi hiç bir şeye ihiyaç yok register değişince buda değişecek harika sağol sağol sağol

bu kod ile sadece formlara alıyor raporlarda hata veriyor "run time error 2448 bu nesneye değer atayamassın diyor " raporlarada almanın bir yolu yokmu şıkıştık kaldık çözüldü diye düşünürken .

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: aktivasyon Form'a Tablodaki hücreyi bağlama - Yazar: karam - 06/12/2008, 21:49
Task