Skip to main content

AccessTr.neT

aktivasyon Form'a Tablodaki hücreyi bağlama

aktivasyon Form'a Tablodaki hücreyi bağlama

Çözüldü #16
ben hiç bir şeyi EXCELE atmıyorum ki sadece 6 rapor Excel olrak çıkıyor diğerleri Excel değil 123rapor da firmanın kendi antet ve ismine çıkıyor bir düşünün 70 birimde görev yapıtorsunuz ve aylık raporlarda kapak saifesi hazırlıyorsunuz bir kapak saifesinin hazırlanması word 'te nereden bakarsanız 5 dakikanızı alır ama benir hazırladığım programda bu 70 birim için 1 sn alıyor ve sizim firmanızın antedi ile gidecek firmanın ismi farmatı çıkıyor onun için bu nedenle benim için önemli 60 günlük demoyu verdiniz bende bunu kardeş firma ile beraber aldım iki program vereceğinize 1 program verisiniz diğeri sizin sırtınızdan geçinir diğeride fiatı yaerıya düşürdük der .
benm istediğim sadece aktivasyon içinde kod var ama nasıl uygulayacağımı bilmiyorum

ReadRegistry "HKCU", "Software\Microsoft", "KULLANICI", "S", "", KULLANICI
kedi içinde registre okuması eğer bunu ŞİRKET tablosundanda alabilirsek sorum çözülüyor

formma aldığında çözülmüyor veya forma alıp tabloya attırabilirsek sorunçünki formdan değil tablodan kontrol ettirmek istiyorum
konu bu ama neden hala kullanıcı ve 60 günlükte takıldın ben anlamadım 60 gün sonra demoyu açıncada aynı şeyler olmayacakmı ?. sizin verdiğiniz kodu diğeride kullanmayacakmı diğer kişinin bu emeği haksız yere kullanmasını önlemeye çalışıyorum.
burası türkiye.
o nedenle bunda israrcı oldum sizi üzdü isem özür dilerim konuyu tekrar anlattım ama yardımcı olmak mecburiyetinde değilsiniz nihayetinde bebim gibi aksi ihtiyalar ile her gün uyraşıyorsunuz
tekrar sizi üzdüğüm için kusura bakmayın. ben biraz anlatma özürlüğüm ondan oldu her halde.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: aktivasyon Form'a Tablodaki hücreyi bağlama - Yazar: karam - 06/12/2008, 00:22
Task