Skip to main content

AccessTr.neT

aktivasyon Form'a Tablodaki hücreyi bağlama

aktivasyon Form'a Tablodaki hücreyi bağlama

Çözüldü #3
Sayın Sledgeap
Yukarda anlatmaya çalıştım kontrolü çif taraflı yapmayı amaçlıyorum 1 Defa da verilmiş olsa o fima ismi orda duruyor eğer onu değiştirirsen kodlar kayboluyor. Ben Programın Başka birisi tarafından aynı isimle aynıkodla çalışmasını önlemek istiyorum
diyelimki ben a firması adına siden bunu aldım ve b firmasındaki arkadaşıma kendi kodum ve benim firma adımı yazarak kullanmasını engelleyemem ki .
böyle olur ise b fimasının tüm rapor ve ekranlarında a firmasının ismi görünecek bunu kimse istemez ayrıca bu raporlar direk emniyete ve jandarma ve resmi kurumlara gidecek şekilde formatladım bu nedenle programı başka bir firma kullanmak istemeyecek

bunun için aktivasyondaki ad ile üst bilgiler aynı olur ise bu bir caydırıcılık ve aynı zamanda diğerininde talebini getirecek aksi takdirde 1 firma diğer firmaya bu programı rahatlıkla verebilir kodunuda dahil bunlar yaşadım ve türkiyede yaşanıyor emekler boşa gitmesin diyorum
saygılarımla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: aktivasyon Form'a Tablodaki hücreyi bağlama - Yazar: karam - 05/12/2008, 22:13
Task