Skip to main content

AccessTr.neT

access imi bağlı tablo yöneticisi kullanmadan nasıl ağ üzerinde çalıştırabilirim

Nurullah_Serdar
Nurullah_Serdar
26
17836

access imi bağlı tablo yöneticisi kullanmadan nasıl ağ üzerinde çalıştırabilirim

Çözüldü #24
sayın sledgeab. dediğiniz şekilde alt formlarım ana forma bağlı. size daha önce gönderdiğim örneği ağ üzerinden çalıştıramıyorum. aslında nedenini anlamadım. örneği inceleyebilirseniz verigirisiformun açılış kodunda belirtilen ...... aktifpasifmazeret=1 then me.aktifpasifdurumu ="PASİF" benzeri bir kod satırı var. o kod satırında hata gösteriyor ağda çalıştırdığım zaman. oradan çıkarttığım anlam ağ üzerinden kayıt kümesinde belli hüceriyi kod yardımı ile düzenlemiyor. oficce imde kaynaklanan bir bozukluk olduğundan da olabilir.sizin gönderdiğiniz Polsoft ve bağlı tablolar ilgi örnekleri internet olan bilgisayarımdaki ofice te açabiliyorum. fakat diğerinde açamıyorum. officei yeniden kurmak için admin şifressi gerekiyor onuda veremiyorlar. senin imkanın varsa deneyebilirmisin bir ağ üzerinde.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: access imi bağlı tablo yöneticisi kullanmadan nasıl ağ üzerinde çalıştırabilirim - Yazar: Nurullah_Serdar - 30/11/2008, 15:20