Konu Araçları | Konu Seçenekleri | Gösterim Stili
Tarih
30/04/2010 08:54
Konu Sahibi
HandSword
Yorumlar
0
Okunma
1501
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Kullanici Avatari

HandSword

Aktif Üye
Or.... AC....
 26
 75
 121
 06/03/2009
132
 Denizli
 
 Ofis 2003
 24/12/2014,22:52
Merhaba arkadaşlar, burada dikkatimi çeken bir konu, arkadaşlar sorularının cevabının sitede olup olmadığına bakmadan, aramadan, araştırmadan sormakta ve maalesef bilgi kirliliği eyivallah ama hocalarımızında meşgulüyeti doğmaktadır.

Ayrıca; Örnek uygulamalarda farklı ve öğretici anlamında yeni örnekler sunulması kullanıcıların ihtiyacına cevap verecektir. Uygulamanın ve Örneğin sitemizde olup olmadığına bakılmaksızın eklenecek aynı tür örnekler takdir edilmeli ki fayda sağlamayacaktır.

Buradan bitirilmiş örnek program uygulamalarından bahsetmiyorum örnek arayan, görsel örnek uygulama görmek isteyen, Uygulamadan feyz almak isteyen, Uygulamalarına ve bilgi dünyasına bilgi eklemek isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap olacak, güzel ve farklı örnekler hepimizin görmek istediği çalışmalardır. Ama örneği örnekle süsleyip sunmak amaca hizmet etmediğini ve etmeyeceğini düşünüyorum.

Bu benim nacizhane görüşüm. Bunu belirtme ihtiyacı hissetmem arada aynı hatayı kendiminde yapmasından doğmuştur. Benzer bir uygulama olur, soru cevabı olur... kontrol etmeden ve araştırmadan aynı konuyu dile getirmek biraz hazır lokmacılık olmaktadır. Hadi lokma afiyet olsun da aynı konu, aynı soru, aynı uygulama ve aynı istekler bir yere giden yol da tali yolların çoğalmasına dolayısı ile varış yerine gitmeyi zorlaştıracak sorunlara neden olduğunu ve olacağını düşünüyorum.

Takdir boyutu sitemiz kullanıcılandadır. Ben, sadece bu kürsüden biraz arz_ı meram edeyim dedim. saygılarımla....


Bilmiyorum kimler bozmuş düzeni,
Görmedim asla günahsız gezeni,
Allahım sen AFFET beni,
Affınla kapansın günah defterim...


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Biraz da Şiir. Access Access nereye kadar di mi Bilgisayarcı 12 5.936 09/03/2012, 10:21
Son Yorum: mehmetdemiral

Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.