Skip to main content

AccessTr.neT

veritabanına otomatik kapatmak mümkün mü ?

veritabanına otomatik kapatmak mümkün mü ?

Çözüldü #9
aynı veritabanımı bu defa 15 dakika açık kalsın ve aynı şekilde kapatmaya denedim ama nasıl yapılacağı konusunda bir fikrim yok...

son 59 saniyeye kadar programım açıp kapatabiliyorum bu defa başka bir veritabından açtığım bu veritabanım resmi amaçlı ve malum belediye başkanı telefon etti hemen gitmem lazım belkide orada işim 15 dakikadan fazla yanında kalacağım odamın kapısı açık kaldı ve veritabanımı kapatmak için zamanım yok kopyalama yapmakta ve gitmem lazım...

odama başkaları girip pc ye bakınca Access im kapalı olsun istiyorum....
Başta..ne demiştik..! ADRES VERİ TABANI SİSTEMİ GELECEĞİMİZ_ GEÇMİŞİMİZ İÇİN PLANLANMALI .ADRES_TC KİMLİK NO. KARDEŞTİR DEDİK; 1999 YILINDA; yola çıktık ya tutarsa misali... H&G_software_M_İ_P programı koyduk o günlerde adına; ilçemdeki tüm bilgileri 255 sutunlu,bir tabloda toplamaya başladık DEDİĞİMDE ;KİMSE İNANMAMIŞTI...bu dev tabloyu sorgu ile bölüp bölüp kullanacağım demiştik ya;O GÜNLERDE;  bazıları bu tablodan birşey olmaz demişti YA hani...Biz yılmadık...çalıştık araştırdık_sorduk_söz dinledik..kör,topal yol aldık; şimdi son rötuj zamanı...(UAVT VE MAKS YOK İKEN GÖRÜLEN RÜYA GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR)
Son Düzenleme: 15/12/2010, 16:08, Düzenleyen: hgsoftware.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: veritabanına otomatik kapatmak mümkün mü ? - Yazar: hgsoftware - 15/12/2010, 16:07