Skip to main content

AccessTr.neT

otopark ta çıkış yapıp kaldığı süreye göre fiyat hesaplatma

otopark ta çıkış yapıp kaldığı süreye göre fiyat hesaplatma

Çözüldü #4
Vallahi billahi son mesajınızı görmedim. Şu mesajınızı görmüş olsam 1 saattir sizin programınızla uğraşır mıydım?

İşte sizin gibilerin yüzünden insan yardım etmekten yoruluyor. Sizin gibiler insanı çileden çıkarıyor... Sizin gibiler insanın yardım etme şevkini kırıyor...

Hayır, yanlış bişey demiş olsam neyse ne... Size, zaten uymanız gereken "Kurallarımızı" hatırlattım. Önce TÜRKÇE konuşmayı öğrenin diye...

Gerçi bu saygısızlıkla öğrenmenize gerek yok. Orası da ayrı bi konu...

Siz benim amirim misiniz ki ben size bahane bulayım???

Siz kimsiniz ki ben size bahane bulayım?

Sizden bir özür bekliyorum... Yaptığınız şey tek kelimeyle AYIP...

Örneğinizdeki arama bölümü ile ilgili bölüm ekte.

Diğerleriyle de başka arkadaşlar ilgilensin. Ben sizin gibi saygı fakiri insanlara yardım edemiyorum, kusura bakmayın...
Şimdi yaşına baktım da, sen de haklısın kendi çapında.

Büyüğüne küçüğüne karşı nasıl konuşman gerektiğini evde öğretmezlerse, okulda öğretemezlerse, doğal olarak, forumlarda, tanımadığın bilmediğin, sadece nick'ten ibaret sandığın insanlara erkeklik yapma hakkını kendinde bulman gayet doğal...

Seni uyarma gereği bile duymuyorum... Çocuklukta olur böyle şeyler...

En küçük kardeşimin bile senden büyük olduğunu düşünecek olursak, dediğim gibi, sen de haklısın kendi çapında...

Annene, babana, öğretmenlerine ve arkadaşlarına karşı nasıl bir üslup kullandığın umrumda bile değil... Ancak bu forumun kuralları var. Ve sen üye olarak bu kurallara uymak zorundasın.

Zaten bunu sitemize üye olurken okudun ve o kuralların hepsini kabul ettin. Aksi takdirde forumumuza üye olamazdın...

Aynı hatırlatmayı tekrarlıyor ve seni forum kurallarına göre davranmaya davet ediyorum...
.rar otopark_tdsharun.rar (Dosya Boyutu: 12,13 KB | İndirme Sayısı: 74)
NZ Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...
DSum ve Sum Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...
DLookup Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...
Son Düzenleme: 17/03/2009, 23:56, Düzenleyen: tdsharun.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Acces te formuma görsellik ve bide arama kodunu yaptım ama olmadı bi bakabilirmisiniz - Yazar: tdsharun - 17/03/2009, 23:48
Task