Skip to main content

AccessTr.neT

İki Farklı kritere göre depo takibi

İki Farklı kritere göre depo takibi

Çözüldü #6
Önce Okulu seçeceksiniz. Daha sonra Firmayı seçeceksiniz. O firmadan alınan malzemeyi ilk liste kutusunda göreceksiniz. Liste kutusundan malzemeye tıklayıp aradaki metin kutularına değerleri alacaksınız. Orada istediğiniz gibi rakamlarla oynayabilirsiniz. Sonra Listeye Ekle butonuna basınca alttaki bir nevi Sipariş listesine atacaksınız. En son emin olduğunuzda en alttaki butona basarak o Okula malzeme çıkışı yapacaksınız.

Daha fazla şey yapılabilir ancak bugünkü yorgunluktan sonra ancak bu kadar uğraşabildim. Neler yapılabilir :

* Firmadan alınan malzemelerin en son sütununa bugüne kadar çıkan malzeme eklenebilir.
* Eğer giriş yapılan malzeme bittiyse o firmanın girişlerinin eksi değere düşmesi kontrol edilebilir.

NOT : Tablo yapınıza hiç dokunmadan bu işlemleri gerçekleştirdim ancak daha farklı bir tablo yapısı sanki daha uygun olurdu.
.rar AccessTrNet_StoktanSiparişListesine.rar (Dosya Boyutu: 205,36 KB | İndirme Sayısı: 66)
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: İki Farklı kritere göre depo takibi - Yazar: alpeki99 - 24/12/2010, 00:39