Skip to main content

AccessTr.neT

Bu Paketi Kurduğum Bilgisayarda Güvenlik Uyarısı Verdi...

Bu Paketi Kurduğum Bilgisayarda Güvenlik Uyarısı Verdi...

Çözüldü #10
(16/12/2008, 23:56)alpeki99 yazdı: Pardon beni yanlış anladınız galiba. Programınız kötü manasında demedim. Programın tüm alanlarına rahatça ulaşılabiliyor çok rahatça crack yapılabiliyor. Dağıtırsanız millet bedava kullanır emeklerinize yazık olur.

NOT : Hedeflerinizi takdir ediyor ve destekliyorum.

Şuan kullandığınız program demo sürümü.14.02.2008'e kadar geçerli..

o tarihte kullanan kişiye demo sürümü olduğunu söyleyecek ve bana dönecekler. Ben şirketlerde program işinden anlayan bilgisayarcya hiç rastlamadım. Sizler üst düzey insanlarsınız.Kırarsa sizin düzeyinizdeki insanlara kırdırsınlar. Hiç üzülmem. Ama alalade biride kırar diyosanız başka.

Saygılar,
MG
(16/12/2008, 23:56)alpeki99 yazdı: Pardon beni yanlış anladınız galiba. Programınız kötü manasında demedim. Programın tüm alanlarına rahatça ulaşılabiliyor çok rahatça crack yapılabiliyor. Dağıtırsanız millet bedava kullanır emeklerinize yazık olur.

NOT : Hedeflerinizi takdir ediyor ve destekliyorum.

Şuan kullandığınız program demo sürümü.14.02.2008'e kadar geçerli..

o tarihte kullanan kişiye demo sürümü olduğunu söyleyecek ve bana dönecekler. Ben şirketlerde program işinden anlayan bilgisayarcya hiç rastlamadım. Sizler üst düzey insanlarsınız.Kırarsa sizin düzeyinizdeki insanlara kırdırsınlar. Hiç üzülmem. Ama alalade biride kırar diyosanız başka.

Saygılar,
MG
Ve İsa Onlara Dediki:
Siz bizim varoluşumuzun eskatolojik manifestosu ve dünyaya gelişimizin imgesisiniz.
Onlar Döndü İsaya Dediki:
Ha!

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Bu Paketi Kurduğum Bilgisayarda Güvenlik Uyarısı Verdi... - Yazar: Redgreen - 17/12/2008, 00:01