Skip to main content

AccessTr.neT

Girilen tarihlerden aylık listeleme ve süre hesaplama

Girilen tarihlerden aylık listeleme ve süre hesaplama

Çözüldü #5
Teşekkürler.

Ancak Rapor formu açıldığında tüm veriler listelenmeli...

Ben açılan kutular vs. seçim yaptıktan sonra veriler sorgulanarak listelenmeli. Öylede çalışıyordu zaten.

Eklediğiniz yıl ve ay alanları seçildiğinde ilk tarih ve son tarih değişmemeli. bu alanlar sabit bir değerle geliyor kullanıcı isterse değiştiriyordu. Öylede kalmalı. isterse sizin eklediğiniz alanları kullanmadan da raporu tarih filtresi vererk alabilmeli.

Dolayısı ile Sizin eklediğiniz alanlar boş gelmeli yani seçim yapılmamışsa diğer kriterlere göreveriler listelenmeli.

Bu birinci isteğim oldu. İkincisi ise ben yılı seçtiğimde bir ay değil istersen bir kaç ayıda seçebilmeliyim (Örneğin ctrl tuşu ile beraber basarak gibi tabi olabiliyorsa yada başka bir şekilde) Bu seferde bu aylara göre (ilk tarih 01.12.2009 son tarih 31.12.2010 olarak kullanıcı değiştirmeden yada seçtiğim aya göre değişmeden.) listelenmeli.

Belki bu isteklerim çok basit şeyler ama ben haftalardır uğraşıyorum araştırıyorum yapamadım. Zaten size gönderdiğim hali de uzun uğraşlar sonucu ortaya çıktı.

Teşekkürler.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Girilen tarihlerden aylık listeleme ve süre hesaplama - Yazar: ysedef - 13/10/2010, 15:57
Task