Skip to main content

AccessTr.neT

Taşımalı üretim-hazır yemek firmaları için üretim, sevk, stok, etiket ve maliyet prog

Taşımalı üretim-hazır yemek firmaları için üretim, sevk, stok, etiket ve maliyet prog

sevgili olcay kardeşim çok güzel izah etmişsiniz agzınıza saglık benim vaktim oladıgından detaylı acıklama yapamadım bu arkadasımın tam aradıgı bir program program yapımcı arkadaşla gürüşmesi lazım kendi yapmaya kalkarsa en dogru yol bu ozamanda bu program ona yol gösrerir programın veri tabanı bölünmüş çalışması için D:\ERDOGAN\Kitchen\Kitchen.accdb  olmalı forumdaki programı linkinden inddirirseniz kullanıcı adı ile şifresi ile çalışmıyor onun için giriş ekranın resmi ektedir programı acarken shıft tusuyla acarsanız veri tabanındaki taploları formları görürsünüz ondan ilham alırsınız yapacagınız programa ısık tutar yeni başlayan bir kişi için bulunmaz bir örnek yok programın salını isterseniz yapımcı ile İletişim kurunuz
resim1 i incelyiniz
.rar kitchen.rar (Dosya Boyutu: 3,07 MB | İndirme Sayısı: 45)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Taşımalı üretim-hazır yemek firmaları için üretim, sevk, stok, etiket ve maliyet prog - Yazar: simendifer - 15/09/2010, 21:56
Task