Skip to main content

AccessTr.neT

Site Bakım ve Güncellemesi Hakkında

ozanakkaya
ozanakkaya
14
5091

Site Bakım ve Güncellemesi Hakkında

07/01/2017 günü saat 05:00'da sitede güncelleme yapılmıştır. Güncelleme sonrasında oluşan hata var ise lütfen bu konu altında belirtiniz.

Önceki temaya göre eksiklikler olabilir. Eksikliklerin giderilmesi için gördüğünüz aksaklıkları bu konuya mesaj yazarak belirtiniz.
Merhaba değerli adminler..
İlk farklılık sanırım kimler çevrimiçi (sohbet panelinde) kısmında var.Burada kişiler çevrimiçi olsa bile sohbet kısmında gözükmüyor gibi geldi bana..

Nasıl anladım bu durumu,sitenin en alt kısmında kimler çevrimiçi bölümüne bakınca orada aktif olanlar,sohbet panelinde gözükmesi lasım ama gözükmüyor..Resimde de gözüktüğü gibi..bir bir farklılık mı yoksa adminler olarak bundan sonra böyle mi olacak bunu bilemedim..

Kolay gelsin..tşkler

[Resim: do.php?imgf=148378284510281.png]
Sayın Hocam siteden bizlere gelen bildirim mailleri aşağıdaki gibi gelmektedir.

Merhaba murat dikme,
idrisy sitesindeki, Access Soruları ve Cevapları Bölümünde yeni bir konu açıldı. Bu sizin takip ettiğiniz (abone olduğunuz) forumdur.
Forum Adı: AccessTr.neT

Merhaba murat dikme,
Andruil sitesindeki, Access Soruları ve Cevapları Bölümünde yeni bir konu açıldı. Bu sizin takip ettiğiniz (abone olduğunuz) forumdur.
Forum Adı: AccessTr.neT
Konu Başlığı: Belirli tatil günlerini dikkate alarak vade hesaplama

bu şekilde gelmektedir. Daha Öncelerinde ise aşağıdaki gibi mailler gelmekteydi.

Merhaba murat dikme,
hbal09 isimli kullanıcı, AccessTr.neT isimli sitede Access Soruları ve Cevapları Bölümünde yeni bir konu başlattı. Bu sizin takip ettiğiniz (abone olduğunuz) forumdur.
Konu Başlığı: toplu ekleme hakkında.
Merhaba @mehami. Üst kısımdaki kimler çevrimiçi kısmı 5 dakikalık zaman diliminde çevrimiçi olanlardır.

Sohbet panelindeki kimler çevrimiçi kısmı ise anlıktır.
Ayrıca hocam bende sohbet paneli gözükmemektedir.
Merhaba @murat dikme. Uyarınız için teşekkürler. 
Belirttiğiniz durum son 4 güncellemedir sorunlu. Ben ilgili dosyada düzenleme yaparak hatayı gideriyordum. 

Bahsettiğiniz hata en kısa zaman içinde düzeltilecektir.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task