Skip to main content

AccessTr.neT

6 Resimli foto albümü( oto veya emlak satış için)

6 Resimli foto albümü( oto veya emlak satış için)

(09/04/2012, 10:35)tan yazdı: Maksadım saygısızlık değil sadece görüşlerimi belirttim yanlış anlaşıldıysa özür dilerim
ancak bukadar çekişme için harcadığınız zamanı sorunuma ayırsaydınız daha minnettar olurdum benim için kısa sürede çok zor olan şey sizin için belki çocuk oyuncağı kopya koruması hatası benden kaynaklandığını anladım''ACEMİLİK İŞTE'' ayrıca onada özür diliyorum
Sizden ricam ekteki çalışmadaki eksikliklerimi düzenlemeniz olacak

Buraya kadar çok güzel bir şekilde konuşmuşsunuz, yaptığınız hatayı anlamışsınız. Teşekkür ederiz. Fakat altta yazdıklarınızı okuyunca da tekrar üzüldüm.

(09/04/2012, 10:35)tan yazdı: şayet buna vaktiniz yok ise burada debelenmemin de gereği kalmıyor o taktirde lütfen tüm girişlerimi siliniz

Sitemizde kesinlikle bir üyeye kızıp sorusuna cevap vermemek yada o tarz bir konu söz konusu bile değildir. Buradaki ortak amacımız Yeni başlayanları, Öğrencileri kısacası Herkese Access'e sevdirmek ve tanıtmak.
Ama küstüm oynamıyorum gibi bir yapıya girmeniz bence gereksiz. Şöyle yapalım ben şimdi bu konuyu kilitliyorum, siz örneğinizle beraber konunuzu lütfen yeni bir başlık altında tekrar başlatın. Tüm herkesden ellerinden geldiğince kısa sürede cevap gelecektir.

Saygılar, Sevgiler...
™Hiç Birimiz, Hepimiz Kadar Akıllı Olamayız...®

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: 6 Resimli foto albümü( oto veya emlak satış için) - Yazar: chopper07 - 09/04/2012, 11:42
Task