Skip to main content

AccessTr.neT

6 Resimli foto albümü( oto veya emlak satış için)

6 Resimli foto albümü( oto veya emlak satış için)

(08/04/2012, 09:22)mehmetdemiral yazdı: Sayın Tan, hiç alınganlık falan yaptığımı düşünmüyorum. Bı sitede herkesin seviyesine uygun konu ve örnekler mevcut. Ama her örneği de nasıl yaptığımızı anlatamayız ki! Bu arada bu konudaki şikayetiniz "kopya koruma" idi. Ben buna cevap yazdım, sizin bununla ilgili savunduğunuz şey "anlaşılır olmak" olarak değişmiş. Önce siz kendiniz tutarlı olmalısınız ki savunduğunuz şey ciddiye alınsın. Lütfen "başlangıç seviyesi" konularımı inceleyiniz. Oralarda acemiler için başlığıyla neler anlatmışım bakın, önce onları okuyun. Siteye gireli henüz 1 ay olmuş, her tarafını okumuş gibi, herkesi tanıyor gibi yargılarda bulunuyorsunuz. Yazışmalardaki tavrınız, üslubunuz ve kullandığınız dil çok da sitemizde alışılan bir biçimde değil. Bizler daha çok sevgi ve saygıya dayanan, dostlar arası bilgi alışverişi yapılan bir siteyiz. Önce bunu anlayın ve bence özeleştiri yapın, vicdanınızı biraz dinleyin ve öyle yazın. O zaman daha doğru eleştiriler yaparsınız. Yine de aynı düşünüyorsanız yapacak bir şeyimiz yok. Sizi de böyle kabul ederiz olur biter.

Sözün üstüne söz söylemeye gerek yok, duyularıma tercüman olmuşsunuz Sn hocam.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: 6 Resimli foto albümü( oto veya emlak satış için) - Yazar: ercansahin - 08/04/2012, 10:13
Task