Skip to main content

AccessTr.neT

Proje lisanslama (yardım)

Proje lisanslama (yardım)

Çözüldü #7
Buradaki mantık şudur. Bir program çalışırken direkt olarak önce DEMO modunda çalışmalı. Demo tabiri yanlış oluyor aslında Kısıtlı Mod daha doğru olacaktır. Kısıtlı modda bulunan program ister kriteriniz ( süre, kayıt sayısı vs. ) dolunca ister kullanıcı kısıt dolmadan sizden yukarıdaki esaslara uygun olarak bir anahtar alarak kilidi açar. Eğer dediğiniz gibi ikinci bir anahtar olayı olacaksa o zaman kısıt mantığına uygun olmayacaktır. Düşünün Kısıt modu için anahtar girecekse o halde program ilk açıldığında hangi modda açılacaktır? Eğer tam sürüm olarak açılacaksa saçmalık olur. Yok kısıtlı modda çalışacaksa zaten dediğiniz ikinci anahtara gerek kalmayacaktır. Sadece şu işe yarayabilir kısıtlı mod sona erince denemeye devam edebilmek için ek bir kısıt süresi tanır bunun için ikinci anahtarı verirsiniz. Aksi halde ikinci anahtar sistemi çok fazla işinize yaramayacaktır.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Proje lisanslama (yardım) - Yazar: ozguryasin - 19/08/2010, 00:03
Cvp: Proje lisanslama (yardım) - Yazar: alpeki99 - 19/08/2010, 00:32
Cvp: Proje lisanslama (yardım) - Yazar: ozguryasin - 19/08/2010, 01:39
Cvp: Proje lisanslama (yardım) - Yazar: alpeki99 - 19/08/2010, 01:43
Cvp: Proje lisanslama (yardım) - Yazar: ozguryasin - 19/08/2010, 21:53
Cvp: Proje lisanslama (yardım) - Yazar: ozguryasin - 26/08/2010, 22:49
Cvp: Proje lisanslama (yardım) - Yazar: alpeki99 - 26/08/2010, 23:27
Cvp: Proje lisanslama (yardım) - Yazar: mehmetdemiral - 27/08/2010, 00:30