Skip to main content

AccessTr.neT

listbox da veriyi süzüp, süzülen veriyi kayıt platformuna aktarma

MESUTTR
MESUTTR
6
5201

listbox da veriyi süzüp, süzülen veriyi kayıt platformuna aktarma

üstat şimdi sorunumuz ne ?
elimde oluşturduğum bir formumuz varki bunu oraya ekledim. senaryo gereği bu form üç kısımdan oluşmakta biri bütün kayıtlarımın özet fotoğrafını gördüğüm bir list box hemen solda bu kayıtların tüm girdilerini gördüğüm bir kayıt alanı ayrıca ilerleyen zamanlarda oraya bir buton da koyarak yeni kayıt ve mevcut kayıtların düzenlenmesi türünde de kullanmak istediğim bir alan olacak orası. hemen listbox altında düzgün çalışırsa arama ,listbox üzerinden, arama yapmak için kullamayı düşündüğüm bir textbox var. bahsini ettiğim ki şu kaynaktan ulaşabilirsiniz https://accesstr.net/konu-form-uzerinden...arama+form ki bu uygulamayı kendi database ve formumda kullanmaya çalışıyorum.
yani ben text box dan arama kelimesini girerken listbox da onunla ilgili seçenekler gelecek ve ben listbox da tıkladığım satırdaki kayıtla alakalı tüm veriler soldaki alanda karşıma çıkacak
hani olmaz değil arkadaşın örneğiyle yaptım ama kendi databaseim de ne hatası yapıyorum bulamadım ...
lütfen yardımcı olursanız

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: listbox da veriyi süzüp, süzülen veriyi kayıt platformuna aktarma - Yazar: MESUTTR - 02/09/2013, 22:52
Task