Skip to main content

AccessTr.neT

EXCEL SIRALA VE FİLTRE UYGULA ARAYÜZÜ

EXCEL SIRALA VE FİLTRE UYGULA ARAYÜZÜ

Çözüldü #10
Amacım sizi sorgulamak veya hesaba çekmek değil bu hem nezaketsizlik olur hem de haksızlık. Elbette vaktiniz vardır veya yoktur bunu tayin etme yetkisi de size aittir kimseyi ilgilendirmez. Söylemek istediğim öyle uygulamalar var ki benim talebimden daha ayrıntılı sonuçlandırılmış zaten yapı gereği çekingen bir insanım kimsenin bilgisini istismar etmek sömürmek niyetinde olmadığımdan çekine çekine buralara yazıyorum. Ben gazeteciyim merak salmış bir ara veritabanı programcılığı, vb vs çalışmıştım tüm bunları hatırlayıp kendime bir arayüz yapmak için artık çok geç. Elbette usta sizsiniz ne istediğimi anlayacak kadar ustasınız ve görüleceği üzere bir program değil birkaç dizi kod yazmaktan geçen belki makrolarla bile halledilebilecek bir talepti benimki. Çaresizliğimden size başvurdum canınız sağolsun sağolsun ki burada yaptığınız bu işlerden herkes faydalansın sizde hem bizim dualarımızı alın hemde yüce yaratan sizi ödüllendirsin kardeşim.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: EXCEL SIRALA VE FİLTRE UYGULA ARAYÜZÜ - Yazar: dragotreis - 01/08/2013, 09:21