Skip to main content

AccessTr.neT

Excel Dosya İsmi Değişince Köprüler Çalışmaz mı?

mahircinar01
mahircinar01
21
16039

Excel Dosya İsmi Değişince Köprüler Çalışmaz mı?

Çözüldü #22
Benim yaşım 47, sizin ki ve alttaki arkadaşımızın da görünüşe göre öyle. Kötü niyetli bir insanın yazısında hem hakaret hem müteşekkir olmak olmaz! Tüm yazdıklarımı tekrar gözden geçirin hakarete varan bir tek söz bulursanız bir daha buraya girmek nasip olmasın bana! Hakaret ile sitemi karıştırıyorsunuz, ben yapı gereği alıngan bir insanım ve özellikle daha ilk yazılarımda belirttim kimseye yardım etmek durumunda değilsiniz ancak madem ki böyle bir site var öyleyse yardım etmek niyetinde olduğunuzu gösterir değil mi? Sorularımızı cevaplama gibi bir mecburiyetiniz yok elbette canınız sağolsun yeter ki. Bunun içinde hem kendim hem de diğer konuklar adına size defalarca teşekkür ettim, Allahtan başarılı olmanızı, uzun ömürler diledim. Niyetim sorunuma çare bulmakken bir tartışmanın ortasına düştüm. Ne zaman ve nasıl bu duruma geldi anlayabilmiş değilim. Tekrar yazıyorum benim derdim sizin bilginizden yararlanmak, sizi üzmek kırmak değil! Eğer yanlış anlaşıldıysam ki yanlış yaptığımı sanmıyorum çünkü yazdıklarımı defalarca okuyum öyle gönderiyorum. Herşeye rağmen yine de özür dilerim hakkınızı helal edin

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Excel Dosya İsmi Değişince Köprüler Çalışmaz mı? - Yazar: dragotreis - 02/08/2013, 14:06