Skip to main content

AccessTr.neT

Excel Dosya İsmi Değişince Köprüler Çalışmaz mı?

mahircinar01
mahircinar01
21
16025

Excel Dosya İsmi Değişince Köprüler Çalışmaz mı?

Çözüldü #16
Konu anlaşmazlıktan uzuyor. Burada acemi arkadaşlar var aceleci davranıp gönderilen örneği tamamiyle test etmeden hemen teşekkür edip konuyu kapatıyorlar sonra tekrar dönüp buradan veya başka sitelerden yana yakıla çözüm aramaya çalışıyorlar. Ben onlardan değilim. Burada rastladığım sloganlarınızdan birisi "çözümsüz hiçbir şey yoktur, yalnızca zaman alır" şeklindeydi ama galiba bu durum salt söz aşamasında kalıyor. Gözümden kaçan alternatif bir çözüm yolu var mı diye yokladım, olmadığını hep birlikte öğrenmiş olduk. Soru sormak -beynimizi bir karınca yuvasına benzetirsek- o çukuru çubukla kurcalamak ve belki hiç aklımıza gelmeyecek şeyleri getirmektir. Bu da insanın düşünsel evrimini sağlar. Bugün sahip olduğumuz teknolojiyi ve konforu ve gelecekteki umutlarımızı soru soran insanlara, beynini tırmalayan meraklı, kuşkucu tiplere, filozofik yaklaşımda bulunanlara borçluyuz. Hadi bana eyvallah, size de kolay gelsin kardeş

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Excel Dosya İsmi Değişince Köprüler Çalışmaz mı? - Yazar: dragotreis - 01/08/2013, 15:40
Task