Skip to main content

AccessTr.neT

satırdaki isimlerde otomatik klasör açma

satırdaki isimlerde otomatik klasör açma

Çözüldü #8
sevgili sledgeab

Yardımın için çok teşekkür ederim, şirkette sınırlı sürede nete bağlandığım için cevapları geç yazabiliyorum maalesef , kusuruma bakmayın..

Maalesef yapmaya çalıştığım uygulamaya yine ulaşamadım. Bu yüzden aşağıda daha detaylı anlatmaya çalıştım. Ben resim arşivi yapmak istiyorum. Ancak bu arşivi bir tablo ile kontrol etmeye çalıyorum.Bu resim arşivi illerdeki bina resimlerinden oluşuyor. Bu nedenle tabloda sütun1 de il , sütun 2 deki ilçe , sütun 3 adı soyadı olduğunu düşünün , bu tabloda resim ekleyeceğim zaman ilk önce ilgili il klasörünü bulsun eğer yok ise oluştursun, onun içinde ilçeyi bulsun eğer yok ise oluştursun,daha sonra adısoyadı yazan oluşturulsun ve klasör açılsın içerisine ben resimleri ekleyeyim. Bu klasör açıldığında da bir sütunda resimleri koyduğuma dair bir sütunda eklenme tarihi yazsınki ben hangi resimler gelmiş gelmemiş görebileyim istiyorum. Durum bundan ibarettir. Anlayışınıza sığınarak yardımlarınızı bekliyorum

Bugüne kadar sizden almış olduğum yardımlar için size gerçekten minnet tarım. Belki alçak gönüllükle biz ne yaptık diyebilirsiniz ama bu çağda "insanların içinde gerçekten insanmı var mı " der hale geldik,

Saygı ve sevgilerimle

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: satırdaki isimlerde otomatik klasör açma - Yazar: manyetix - 23/07/2010, 11:32