Skip to main content

AccessTr.neT

Alt formda seçilen değişkenle ilgili metin raporda görüntülensin

Alt formda seçilen değişkenle ilgili metin raporda görüntülensin

Çözüldü #8
Hocam haklısın ama saygısızlık etmek istemedim. sadece ilk olarak visiul studio da (SQL tabanlı C# dilinde) yazdığım programın bağlantı hataları nedeniyle çalışmaması üzerine hiç bilmediğim Access de yapmaya başladım. ve yaklaşık 2 aydır aynı çerçevede dolaştığım için istediğim cevap olmadığını görünce biraz hevesim kaçtı.
sipariş formu işlevini tam olarak yerine getiriyor. Müşteri formuna bilgiler eksiksiz girilmişse, sipariş formunda da yapılacak ürün bilgi girişleri ile teklif şablonumu pdf olarak alıyorum.
sipariş2 ise 2 haftadır yapamadığım excel.web.tr de ve google da dermanını bulamadığım bi problem oldu. accesstr.net ten yardım almak istedim ama Access de okadar acemiyim ki derdimi anlatamıyorum.
Hocam yaptığınız çalışma da değil (Gerçi bana süper bi fikir verdi bi kaç teklif şablonum daha var onu kullanabilirim)
Ekteki dosyayı incelerseniz Sipariş2 formunun altında kırmızı kare içine aldığım altform da HizmetId sutunum var bu sutunda Acil Eylem seçip rapor hazırlama butonuma basınca Örnek isimli rapordaki diğer 2 metini getirmesin sadece Acil Eylem nesnesinin text ini getirsin bilmem anlatabildim mi?.
Duyarlı olmaya davet etmenizi saygılı karşılıyor son derece haklı buluyor ve kabalık ettiysem özür diliyorum

dosya eki http://www.4shared.com/file/238472579/f4...ENEME.html
adresinde

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Alt formda seçilen değişkenle ilgili metin raporda görüntülensin - Yazar: insane - 10/03/2010, 23:34
Task