Skip to main content

AccessTr.neT

recete programı hakkında yardım

recete programı hakkında yardım

Çözüldü #8
Alıntı:benim asıl yapmaya çalıştığım şudur; benim işyerinde çalışan tüm personelin bilgileri bi tabloda kayıtlı aşağıda ekde eklediğim programdan incelerseniz verit tablosunda hepsi kayıtlı ve yapmaya çalıştığım şudur bi form veya rapor hazırlayıp ona öyle sorgu yapmalıyım ki verit tablosundan kişinin ismini seçmeliyim ve ismi seçtiğimde o kişinin tc si ssk nosu teli falan otamatik yerlerine yerleşsin. sonra teşhis kısmınıda ayrı bi tabloda teşhisleri yazıp veri kaynağını ordan seçmeliyim ilaçlarda aynı şekilde

Örnek bir form hazırlayınız, form üzerinden yardımcı olmaya çalışalım.

Alıntı:şöyle bişey düşündüm eğer formlarda verifr formunu incelerseniz orda isim sorgusu yaptığınızda altındaki liste kutusunda süzme oluyor. ve ordan istediğiniz kişiyi seçtiğinizde yukardaki lutulara kişinin bilgileri yerleşiyor baskı önizleme ile yazdırma manasında düşündüm. yazılmasını istemediğim yerleri sadece ekranda göster diye ayarladım ama anlamadığım yazdırmaya geçince ne kadar kayıt varsa hepsini yazdırmaya çalışıyor işte bu noktada mesela seçtiğim kişinin bilgileri varken ekranda sadece o an ekrandakini yazdırma olanağı yokmu

"VeriF" formunda isim ve soyisim ile süzme yaptırıp sadece seçtiğiniz kişinin bilgilerinin raporunu mu almak istiyorsunuz?

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
recete programı hakkında yardım - Yazar: kesoka - 26/09/2009, 16:33
Cvp: recete programı hakkında yardım - Yazar: mzebek - 26/09/2009, 19:32
Cvp: recete programı hakkında yardım - Yazar: kesoka - 26/09/2009, 19:49
Cvp: recete programı hakkında yardım - Yazar: mzebek - 27/09/2009, 10:30
Cvp: recete programı hakkında yardım - Yazar: kesoka - 06/10/2009, 21:38
Cvp: recete programı hakkında yardım - Yazar: ozanakkaya - 06/10/2009, 21:51
Cvp: recete programı hakkında yardım - Yazar: kesoka - 06/10/2009, 22:06
Cvp: recete programı hakkında yardım - Yazar: kesoka - 07/10/2009, 18:21