Skip to main content

AccessTr.neT

Eşref <Fikirlerinize İhtiyacım Var>

esrefigit
esrefigit
8
4476

Eşref <Fikirlerinize İhtiyacım Var>

Muğla - Bodrum da yaşıyorum

Genel olarak dünyada kalp ve solunum yetmezlerine iyi gelen iki hava koridorundan birisinin olduğu bir yer. Özellikle antalya gibi bir memleketten geldikden sonra terlemeyi unuttum Img-grin denize ne kadar uzaklıkta derken, her yerin farklı uzaklığı var ama en nihayetinde bir yarım ada, kırmızıyla belirttiğim yerdeyim şu anda, bodruma göre hava sıcaklığı 4-5 derece daha düşük.

[Resim: bodrum_harita.jpg]

sahillerinin çoğu güzel, denizi temiz, hemen hemen her yerden denize girilebiliyor. Genellikle git git boy denen bir denizi var ve hemen hemen her yer halka açık Img-grin kiralara gelince iç anadolu ve çoğu sahil kentine göre pahalı, özellikle bodrum merkez, türkbükü(magazinlerde çıkan sosyete mekanı) çok çok pahalı. Diğer merkezlerde ortalama olarak aylık 450-500 TL 70-80 m2 evlerin kirası. evin yiyecek ihtiyacı düşünüldüğünde normal olarak da pahalı bir memleket burası. Ama burada da her yerde olduğu gibi, diasa, carrefour, kipa, metro var. ekmek 2 senedir 75 kuruş burada. Diğer ürünlerde çoğu yere göre pahalı. insani ilişkiler diye bişey az burada çünkü genellikle yerel halkın çoğu toprak zengini iş yapmaz insanlar, bir çoğu da zaten yazlıkcı dediğimiz, okul kapandıkdan sonra gelen, okullar açılmadan dönen insan kesimi. Esnafa iş yaptırmak baya bir zor. buna sanayisi, ustası vs hepsi dahil. yaşanılacak bir yer mi sorusuna kesinlikle diyorum. Bunların haricinde siteden bir kaç kişinin bodrum ve çevresinde olmasını canı gönülden isterim Img-grin
™Hiç Birimiz, Hepimiz Kadar Akıllı Olamayız...®

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Eşref <Fikirlerinize İhtiyacım Var> - Yazar: chopper07 - 14/07/2009, 11:18
Task