Skip to main content

AccessTr.neT

Özel bir resim Uygulaması - 1 şahısa 3 resim

Özel bir resim Uygulaması - 1 şahısa 3 resim

1- Teşekkürler.
2-Ben onu anlattım aslında. 3 tane resim var, hangisine tıklarsanız raporda 1'inci resim oluyor. Aynı şekilde 2'nci resim ve 3'üncü resimlerde de tıklama sırası geçerli. Zaten form üzerindeki 3 tane metin kutusunda görebiliyorsunuz sıralamayı. Hemen ardından rapora basarsanız resimler o sırada yerleşiyor.
3- Bu söylediklerinizi yapmak için bir başka tablo yetiyorsa biz valla boşuna öğrenmişiz bu kadar kodu Img-grin)) Öyle bir şey yok sayın Dursun. Mevcut tablo yapısına 15 tane resim alanı ekleyebilirsiniz. Bunun için ayrı bir tablo gerekmiyor. Mevcut tablodaki 3 tane resim yolunu 15'e çıkarın, form üzerindeki resimleri de pul kadar yapıp 15 tane resim çerçevesi ekleyin, raporda da aynı şeyi yapın. Kodlar da tabii 15 tane resme göre eklenecek. Bu kadar işi bir tablo ekleyerek yapacak bir babayiğit çıkarsa sitede, ben gidip elini öperim Img-grin

Şu anda zaten boş olan çerçeveler görülmediği için siz 15 tane de ekleyebilirsiniz 2 tane de. Değişen bir şey olmaz yani.
İnadına, ille de Accesstr.net...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Özel bir resim Uygulaması - 1 şahısa 3 resim - Yazar: mehmetdemiral - 06/08/2014, 23:35
Task