Skip to main content

AccessTr.neT

kullanıcı kp ye hızlı erişim olmalı ?

kullanıcı kp ye hızlı erişim olmalı ?

Sayın mehmeser, söylediklerinizin tamamı dersler ve örnek uygulamalar için kullanılabilir. Ancak sorular bölümü için uygulanılabilirliği çok ama çok zor bir konu.

Sorular bölümü genelde yeni üyeler tarafından kullanılmaktadır. Ve yeni üyelerden "bazıları" bırakın sorusunu tasniflemeyi, sorusunu sorular bölümüne bile yazmıyorlar. Çöp Kutusu'na konu açanına şahit oldum... Img-grin

Hepsini bi tarafa bırakın, yeni üyeler Forum Kuralları'nı bile okumuyorlar. Img-grin

İyi niyetinizi, eleştirel yaklaşımınızı takdir ediyorum. Ancak bunu gerçekleştirmek noktasında aynı iyi niyeti göremeyeceğimizi bildiğimden size katılamıyorum.

Evet, bu eleştirilerinizin bir artısı olur. Ancak o "artı" bizim harcayacağımız zamanın artısı olur... Img-grin

Zaten foruma ayırdığım zamanın büyük bir bölümünü üyelerin hatalarını düzeltmekle, konuları taşımakla, arama yapmaları doğrultusunda uyarmakla, forum kurallarını hatırlatmakla geçiriyorum. Img-grin

Böyle bir tasniflemeye gidecek olursak bir de tasniflemenin doğru yapılıp yapılmadığını kontrol etmek zorunda kalacağım... Img-grin

Keşke foruma üye olan her kullanıcı sizin kadar bilinçli olsa da biz de gayet nizami bir yapı oluştursak.

Çok şey istiyorsam namerdim. Sadece forum kurallarını okumaları ve kurallara uymaları bile beni fazlasıyla memnun ederdi... Img-grin

Nezaketiniz ve eleştirileriniz için teşekkür eder, saygılar sunarım...
NZ Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...
DSum ve Sum Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...
DLookup Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: kullanıcı kp ye hızlı erişim olmalı ? - Yazar: tdsharun - 15/04/2009, 22:06
Task