Skip to main content

AccessTr.neT

Metin Kutusuna Yazının büyük harf yazılması

Metin Kutusuna Yazının büyük harf yazılması

Çözüldü #4
Bu söylediğiniz için metin kutusuna girilen değeri test etmek gerekir. Ancak siz hala o metin kutusunun içinde olduğunuzdan dolayı test edemez ve hata verir. Bu örneği Değiştiğinde olayıyla deneyin mesela. Hata verir... Çünkü henüz o metin kutusunu denetleyebilmesi için gerekli ortam oluşmamıştır. Yani siz hala o metin kutusunun içindesinizdir...

Belki bunun da bir yöntemi vardır. Ancak şunu kesinlikle söyleyebilirim ki eğer öyle bir yöntem varsa bile bu kod gibi bir kod değildir... Img-grin

Ben bugüne kadar görmedim. Tabi ustalardan biri çıkar "Var" der, biz de öğrenmiş oluruz... Img-grin

Sayın Sinan55, sizden bir ricam var: Genelde sorduğunuz sorulara en geç 1 saat içinde cevaplar veriliyor. Ancak siz konunuzu takip edip geri bildirimde bulunmuyorsunuz. İlk defa beni şaşırttınız ve konuya cevap verdiniz. Sanırım o da tam istediğiniz olmadığından... Img-grin
Mümkünse bundan sonra size verilen cevaplara sorununuzun çözülüp çözülmediği ile ilgili geri bildirimde bulunabilir misiniz?
Böylece biz de o konuyu çözümlenmiş sorulara taşıyabilelim ve forum kirliliğini önleyebilelim...

Anlayışınız için şimdiden teşekkürler...

Kolay gelsin...
NZ Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...
DSum ve Sum Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...
DLookup Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Metin Kutusuna Yazının büyük harf yazılması - Yazar: tdsharun - 18/03/2009, 11:45
Task