Skip to main content

AccessTr.neT

Hastane VeriTabanı Yapmam Lazım Acil YArdım

Hastane VeriTabanı Yapmam Lazım Acil YArdım

Çözüldü #10
Sayın byturk_01;

Tıbbi Sekreter nedir biliyor musunuz bilmiyorum. Ben bir Tıbbi Sekreterim. Yani bir hastanedeki birimlerin hemen hemen hepsinde çalışacak yegane personelim. Servis, poliklinik, hasta kabul, satınalma, tahakkuk, personel şube, acil servis vb... Hemen hemen bütün birimlerde çalışabiliriz.

Siz o kadar kapsamlı bir programdan bahsediyorsunuz ki anlatmak mümkün değil...

Yıllardır bu sektörde olan biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bu iş öyle zannedildiği kadar basit bir iş değil.

Size çok basit bir örnek vermek istiyorum:

Site adminimiz Sayın Sledgeab, Polsoft adında bir program yazdı. Polisler için yazılmış ve Emniyet Birimlerinde kullanılan bir program. Ben 1 seneden beri kendisini takip ediyorum. İlk yapılmaya başladığı dönemi bilirim. O kadar çok zaman verdi ki, o kadar çok güncelleme yaptı ki... Hala aklında kalan bölümler vardır. Hala arada yeni güncelleme yayınlıyor.

Varın artık gerisini siz düşünün...

Benden size bir tavsiye:

Siz PolSoft'u indirin. Onun üzerinde yapacağınız değişikliklerle projenize çok büyük bir ivme kazandırabilirsiniz. Çünkü ihtiyaç duyacağınız çoğu şey onun içinde var zaten.

PolSoft'un içine forumumuzdaki Satınalma, Hasta Takip gibi programları da eklerseniz büyük bir aşama kaydetmiş olursunuz...

Yukarıda yazdıklarımı da dikkate alırsınız. Bazıları zaten forumumuzda olan programlar...

Bilmem bu size yeterince yol gösterdi mi?

Kolay gelsin...
NZ Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...
DSum ve Sum Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...
DLookup Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Hastane VeriTabanı Yapmam Lazım Acil YArdım - Yazar: tdsharun - 29/01/2009, 23:08
Task