Skip to main content

AccessTr.neT

kış lastiği mecbur olacak mı

accessman
accessman
14
7364

kış lastiği mecbur olacak mı

(10/11/2012, 16:44)Puletin yazdı:
(09/11/2012, 15:36)iscinar yazdı: Nasıl ki Cam Filminde yorumlamaya bağlı keyfi uygulama var ise bu işte de keyfi uygulamalar olacağından şüphem yok.

Allah keyfi uygulayanlarla karşılaştırmasın diyorum. Img-grin

Hiç bir görevli bu konuda keyfi hareket etmez. Kanunlarda ne diyorsa onu yapmaya çalışır.(Yapabildiği oranda ) Kanunlarla belirlenen kuralların hepside trafik kazalarının oluş nedenleri ile ilgili olarak yapılan istatistiklerin değerlendirilmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu kurallar trafikte bulunan sürücü, yolcu ve yayaların güvenliği için zorunlu olan kurallardır. Ah Kanunlarda bir keyfiyet var diyorsanız oda yaz kış demeden görevini yapmaya çalışın görevli memurların sorgulaya bileceği bir durum değildir. Bunu burada tartışma olsun diye yazmıyorum. Allah kimseye trafikte bir yakınını, bir sevdiğini kaybetme acısını yaşatmasın..
Goruslerinize katılıyorum. Memur arkadasların gorevlerrını yapmaları konusunda ıtırazım yok. Ancak keyfı uygulama dememın sebebı . Eger cam fılmı keyfı degılse gunes gozlugu bu maddeye (madde 30-b olması lazım) gore daha fazla tehlıke olusturmaktadır. Cam fılmı gozluk gıbı gorus acısını kısıtlamayıp aksıne gorus rahatlıgı saglamaktadır. Bu aarada kendı aracımda orjınal fabrıka cıkıslı renklı cam mevcut. Bu suc degıl fılm suc bu mantıgı anlamıyorum. Dıger bır ayrıntı ıse arac muayenesınde de artık cam fılmı sorun olusturmamakta. Artı ollarak bılırkısı ve mahkeme kararları. Sızce bu kadar sebep keyfı demek ıcın yeterlı degılmı?
Toprağa her türlü kötü şey atılmasına rağmen
Topraktan hep güzel şeyler biter . (Akşemseddin)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
kış lastiği mecbur olacak mı - Yazar: accessman - 09/11/2012, 14:04
Cvp: kış lastiği mecbur olacak mı - Yazar: Seruz - 09/11/2012, 15:21
Cvp: kış lastiği mecbur olacak mı - Yazar: iscinar - 09/11/2012, 15:36
Cvp: kış lastiği mecbur olacak mı - Yazar: Puletin - 10/11/2012, 16:44
Cvp: kış lastiği mecbur olacak mı - Yazar: iscinar - 11/11/2012, 15:19
Cvp: kış lastiği mecbur olacak mı - Yazar: yorum70 - 09/11/2012, 19:01
Cvp: kış lastiği mecbur olacak mı - Yazar: yorum70 - 10/11/2012, 18:00
Cvp: kış lastiği mecbur olacak mı - Yazar: Puletin - 11/11/2012, 17:30