Skip to main content

AccessTr.neT

Vardiya Rapor Defteri

Vardiya Rapor Defteri

Çözüldü #6
Evet yapılacak baya şeyler vardı. ben gözüme takılanları düzelttim. programlama da Türçe karakter kullanmak doğru olan birşey değildir. Formlardan Kaldırdım fakat tablo içlerine elllemedim. Makroların hepsini kaldırdım, makroların yapacakları işleri kodlar ile yaptım.
Tarihe Göre Arıza Sorgulama Formunun altına 3 Buton ekledim.
1- Seçilen Ayrıntıya Bak: Alt formdan bir verinin üzerine tıklayıp bu butonu kullandığınızda o verilerin ayrıntılı bir şekilde bilgileri başka form aracılığı ile gösteriliyor.
2-Seçilen Günün Ayrıntısına Bak: Butonuna tıklandığı varkit o gün içerisinde birden fazla arıza kaydı var ise hepsi ayrıntıları ile listeleniyor.
3-Çıktı Al: Bu butona basıldığında ise verilen tarih aralıklarını Rapor Düzenine dökülüyor.
NOT:geri kalan raporlamalarıda benzeri şekilde yapabilirsiniz. başka bölümlern eklenip eklenmeyeceği konusuna kararı verecek olan sizsiniz, çünkü işi en iyi bilen sizlersiniz. Ayırca rep lerinizide beklemiyor değilim Img-grin +rep

Ayrıca soru, sorunsuz bir şekilde cevaplandığı için Access Cevaplanmış Soruları başlığı altına çözümlendi deyip taşınmıştır.
.rar ozguryasin_VAR.RAPOR DEFTERİ.rar (Dosya Boyutu: 158,41 KB | İndirme Sayısı: 103)
POWER 'un Çekirgesi :=)
ozguryasin, 23-09-2009 tarihinden beri AccessTr.neT AİLESİ üyesidir.
Access'i Profesyonel Şekilde Öğrenmek İçin https://www.accesstr.net Ailesi Yeter. alkis

Site Kurallarını sorularınızın hızlı cevaplanması için kesinlikle okuyunuz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Vardiya Rapor Defteri - Yazar: celikci - 19/08/2012, 00:28
Cvp: Vardiya Rapor Defteri - Yazar: ozguryasin - 19/08/2012, 10:18
Cvp: Vardiya Rapor Defteri - Yazar: celikci - 19/08/2012, 18:51
Cvp: Vardiya Rapor Defteri - Yazar: ozguryasin - 19/08/2012, 21:52
Cvp: Vardiya Rapor Defteri - Yazar: celikci - 21/08/2012, 13:25
Cvp: Vardiya Rapor Defteri - Yazar: ozguryasin - 22/08/2012, 02:59
Cvp: Vardiya Rapor Defteri - Yazar: celikci - 23/08/2012, 18:08
Cvp: Vardiya Rapor Defteri - Yazar: ozguryasin - 23/08/2012, 18:10