Skip to main content

AccessTr.neT

yardım acceste kullanıcının okudugu kıtap okuma programı lazım

yardım acceste kullanıcının okudugu kıtap okuma programı lazım

Buradaki Kitap tablosuna elindeki kitapları gireceksin önce. Böylelikle kitabı alıp verirken bir daha ikide bir yazar adı, yayın evi vs. girmene gerek kalmadan otomatik olarak o bilgileri çağıracak. Eğer kitap tabloasundan kitap seçmek istemiyorsan elle yazabilirsin ama bir düşün ne kadar zor olacağını. Marketlerin barkod okutup fiyatı vs. otomatik getirmesi gibi sende kitap barkodunu yazınca otomatik olarak verilmiş olacak veya geri alacaksın.

Elle girince ne olaak peki? Aynı kitabı 2 defa verme alma hatalarına düşebilirsin. Kitap adındaki bir harfi yanlış yazsan sanki 2 farklı kitapmış gibi bir durum söz konusu olacak. Bundan dolayı kitapları Kitap tablosuna giriyoruz ki kontrolümüzden çıkmasın. Elle girmek istiyorsan da sen bilirsin.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: yardım acceste kullanıcının okudugu kıtap okuma programı lazım - Yazar: alpeki99 - 02/01/2009, 02:03
Task