Skip to main content

AccessTr.neT

Accesste excel gibi aylık devir yapamıyorum

saglikci_salih
saglikci_salih
25
10192

Accesste excel gibi aylık devir yapamıyorum

Çözüldü #22
hocam sizide uğraştırdım hakkınızı helal edin yalnız bir sorum var ben şimdi aynı yerden yine baktığımda benim nerede yanlış yaptığımı anlıyamadım bir izah edermisiniz. tplm metin kutusunun denetim kaynağından ifade oluşturucusundan baktığımda yine aynı mantığı yani ikinci formdaki tplm bölümünü sanki ilk formdakinin alt formu gibi olmuş eğer bu mantığı kavrıya bilirsem ikinci sorunumuda cözmüş olacağım buda sabit değerleri her formda aynı olacakları tek form üzerinden alttarafta acık bırakmadan bütün formlarda aynı olmasını sağlıyabileceğim. ifade oluşturucuda ifade öğelerinde sanki altformu gibi görünmesini nasıl sağladınız anlatabilirseniz birde ilkgösterge ile songöstergedeki kodları silmişsiniz silince mi düzeldi yoksa yeniden yerine koyduğumda kodları tplm metin kutusunda ilk göstergenin değeri geliyor ama ilkgösterge metin kutusuna gelmiyor benkafayı yiyeceğim geceli gündüzlü bu iş icin uğraşıyorum bir kavrıyamadım işi
saglikci_salih, 28-07-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Son Düzenleme: 12/08/2011, 01:18, Düzenleyen: saglikci_salih.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Accesste excel gibi aylık devir yapamıyorum - Yazar: saglikci_salih - 12/08/2011, 01:16
Task