Skip to main content

AccessTr.neT

TTNET Denen Ş.... Firmadan Nasıl Kurtulmalı?

Kur@l
Kur@l
16
6308

TTNET Denen Ş.... Firmadan Nasıl Kurtulmalı?

Telekom'la yolları ayıralı bayaa bir zaman oldu. Oldukça pahalıya gelen bir bağlantıya dönüştü ADSL. Bir süredir apartmandaki akrabamızdan ortak kullanıyorduk. Başka yere taşınınca birkaç ay şifresini sosyal mühendislik yöntemleriyle(!) kırdığımız kablosuz bir-iki bağlantıyla idare ettik. Onlar da uyanınca ve zoraki ortaklığımıza son verince başka çare kalmadığını görerek Wınn'ladık. Aslında Wınn'dan önce Vodafone GPRS bağlantısı denedim. Cep telefonundan 3 ay kadar aylık 8 liralık kontör karşılığı nete girmeyi hayal ettik. Ama bir sayfanın açılması yaklaşık bir geceye mal olduğundan üç ay içinde bir-iki sayfayı açmayı başararak o işten de emekli olduk. Vodafone bizi keriz sanarak başlangıcını 10 saniyede yaptığı servisi, iptal başvurumdan 50 gün sonra kapatacağını söyleyince önce Tüketici Mahkemeleri ile olmazsa Engizisyon Mahkemeleri ile kendilerini tehdit ettim. Keriz olmadığımızı, sadece öpülmedik bir kulak arkası kalan bir tüketici olduğumuzu anlamaları uzun sürmedi. Bu şikayetimizi değerlendirip normal periyod olan 20 gün sonraki hesap kesiminde (50 gün değil) iptali gerçekleştirdiler. Ben de onların bu jestine karşılık hattımı Turkcell'e taşıyarak onlara jest yaptım. Wınn da alınca artık internete onunla çıkıyoruz. Film-oyun vs. indirmezsen, oturup izlemezsen normal olarak rahat rahat yetiyor. 4 Gb az değil. Özgür internet falan demeyin bana, bu ülkede özgürlük zaten bedava. "Hava bedava, su bedava. Bedava yaşıyoruz bedava..."
İnadına, ille de Accesstr.net...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: TTNET Denen Ş.... Firmadan Nasıl Kurtulmalı? - Yazar: mehmetdemiral - 15/07/2011, 01:08
Task