Skip to main content

AccessTr.neT

Microsoft Visual Studio 2008 de Mail Gönderme

Microsoft Visual Studio 2008 de Mail Gönderme

Çözüldü #8
Muhterem bak şimdi ilk mesajını bir oku ondan sonra 5. mesajdaki yazını oku. "bir soru sordum diye çakma programcı mı oldum" elbette bundan dolayı olmadın soru soran insanlar akıllı insanlardır çok önemlidir soru sormak ancak hiç oturup Google'da yazdınmı araştırdın mı? Araştırdıysan ne gibi bir sonuç elde ettin. Orada denilenlerin hangilerini ne şekilde yaptın örneğin nerede? Örneğinde hata mesajı aldın mı? Hata mesajı almadın ancak gönderdiğin mail adrese mi gitmedi? Araştırdığın yerlerdeki yazılar İngilizce olduğundan anlayamadıysan onları buraya yazdında burada ne demek istiyor anlayamadımmı dedin?

Bizim istediğimiz ve sevdiğimiz profil bu şekilde çünkü bu şekilde yazan kullanıcılar bizim kendimizi zorlayıp daha iyi bir şeyler yapmamızı sağlıyor. Diğer türlü bizde rahatlığa alışıp kendimizi salıyoruz. Umarım kendimi ifade etmeyi başarabilmişimdir. Sen kırılma alınma ancak sende kendini kolaycılığa alıştırma ilerisi adına senin için çok daha iyi olur.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Microsoft Visual Studio 2008 de Mail Gönderme - Yazar: alpeki99 - 19/05/2011, 10:10