Skip to main content

AccessTr.neT

Verileri Tabloya Kayıt Etmek

Verileri Tabloya Kayıt Etmek

Çözüldü #1
Merhaba Hocalarım.

Eklediğim uygulamada MUSTERIBILGILERI Formundaki listelerde müşteriyi seçip Satış Bilgileri butonu ile Satış formuna aktarıyorum. Satis formunda satış bilgilerini girip kayıt yaptığım zaman verileri FaturaBilgisi ve FaturaDetay Tablolarına kayıt yapıyor. Birde fatura kesmek için GeciciSatis Tablosunu kullanıyorum. Satis Formunda Yeni Satış butonu ile MUSTERIBILGILERI formuna geçerek başka bir müşteriyi seçip Satıs Formuna aktararak satış işlemini yeni fatura olarak tekrar yapabiliyorum.

MusCari formunda iki tarih arası rapor aldığım zaman S_No parametre hatası veriyordu. Mehmetdemiral Hocama çok teşekür ediyorum. O hatayı giderdi. Son açtığım Liste kutularında süzme işlemini; Baştan beri Çok yardımlarını gördüğüm Ozan Hocam hal etti. Bunun içinde Ozan Hoca çok teşekkürler ediyorum.

Son açtığım iki konudan sonra Satis Formundan FaturaBilgisi Tablosuna müşteri bilgilerini kayıt etmediğini veya en son kayıt verilerini kayıt ettiğini farkına vardım. Ben yanlış bir işlem yapmış olabilirim. Bu nedenle en son açtığım iki konularla ilgili dosyalarımı ekliyorum. FaturaBilgisi Tablosuna neden kayıt yapmadığına bakarsanız sevinirim. Saygılarımla iyi çalışmalar.

[Resim: do.php?imgf=153236995595891.png]

[Resim: do.php?imgf=153236992932071.png]
.rar MALZEME SATIŞI-S_No hatası düzeltilmiş.rar (Dosya Boyutu: 1,17 MB | İndirme Sayısı: 5)
.rar MALZEME SATIŞI-9_sld.rar (Dosya Boyutu: 1.007,28 KB | İndirme Sayısı: 5)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Verileri Tabloya Kayıt Etmek - Yazar: m_demir - 23/07/2018, 21:19
Cvp: Verileri Tabloya Kayıt Etmek - Yazar: kerimapo - 24/07/2018, 07:52
Cvp: Verileri Tabloya Kayıt Etmek - Yazar: ozanakkaya - 24/07/2018, 10:51
Cvp: Verileri Tabloya Kayıt Etmek - Yazar: m_demir - 24/07/2018, 11:11
Cvp: Verileri Tabloya Kayıt Etmek - Yazar: ozanakkaya - 24/07/2018, 12:48
Cvp: Verileri Tabloya Kayıt Etmek - Yazar: m_demir - 24/07/2018, 14:43