Skip to main content

AccessTr.neT

Mobil Erişimde gelen reklamlar hakkında.

Mobil Erişimde gelen reklamlar hakkında.

Öncelikle bu güzel bilgi sitesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Takıldığım yerleri kolayca sorup güzel bir yönlendirme yapıldığına inanıyorum. Fakat dün başıma gelen bir olayı belirtmek istiyorum. Dün bir ara AccessTR ye cep telefonumdan girmek istedim. Fakat her denememde mobil reklam olarak sürekli videospor diye bir siteye yönlendirme yapılıyordu. Ben tabi en az 5 6 defa geri gelip siteadını tekrar tekrar yazıp siteye girmeye çalıştım. Hatırlamıyorum ama 5 yada 6. denemem de yanlışlıkla çıkan reklama tıkladım. Ve peşinden aşağıdaki gibi bir mesaj geldi.
[Resim: do.php?imgf=148079509385781.png]

Tabi hemden iptal ettim fakat bir kere 20 TL çekilmiş oldu. Ve operatörü arayınca geri iade söz konusu olmadığını söylediler. Araştırınca tam bir dolandırıcılık olduğunu anladım.

Muhakkak burada AccessTR nin herhangi bir bilgisi yoktur. Fakat reklam verilen yerlerin denetiminin yapılması hususunda elinizden bir şey geliyorsa lütfen ben madur oldum diğer arkadaşlar bu tuzağa düşmesin.

Tekrar teşekkürler.
Alıntı:Her şey bir fikirle başlar.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Mobil Erişimde gelen reklamlar hakkında. - Yazar: nightashes - 03/12/2016, 23:00