Skip to main content

AccessTr.neT

Formda girilmeyen alanların raporda " 0 " görünmesi

byrm61
byrm61
4
2349

Formda girilmeyen alanların raporda " 0 " görünmesi

Arkadaşlar, göndermiş olduğum veritabanının ana giriş formunun adı “IHTIYACGIRIS “ olup bu form satınalma doğrudan temin işlemlerinin girildiği bir formdur. Ben bu formu maksimum 5 firmadan teklif alınacak şekilde tasarladım. “ IHTIYACGIRIS” formundaki ;
Teklif veren firma 2
Teklif veren firma 3
Teklif veren firma 4
Teklif veren firma 5
Alanlarının karşısına hangi firmadan teklif aldıysam onları yazıyorum. Ancak her zaman 5 tane firmadan teklif almadığım için bir kaçı veya bazen tek kaynaktan temin olduğu zaman 4 taneside boş kalıyor.

Arkadaşlar ben bu verileri girip alacağım rapor şekline göre bir çok sorgu ve form oluşturdum. Bunlardan bir tanesi olan “ PYaraSRG “ adlı sorguya dayanan “ PYaraRPR “ adlı bir rapor oluşturdum . Bu raporu açmaya çalıştığımda “ Teklif veren firma “ alanlarına formda giriş yapmaz isem raporda “ 0 “ görünüyor ben bunu değilde , kaç firmayı girdi isem rapora onları yazmasını ve giriş yapılmayanların raporda görünmemesini istiyorum .
Yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar dileğiyle
.rar Sağlık MÜDÜRLÜĞÜ PRGR 16032013.rar (Dosya Boyutu: 1,73 MB | İndirme Sayısı: 16)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Formda girilmeyen alanların raporda " 0 " görünmesi - Yazar: byrm61 - 17/03/2013, 00:21
Task