Skip to main content

AccessTr.neT

Çapraz sorgudaki yeni benzer sorunum var yrd. olurmusunuz

Mehmet yörük
Mehmet yörük
3
2483

Çapraz sorgudaki yeni benzer sorunum var yrd. olurmusunuz

Çözüldü #1
Arkadaşlar çok özür dileyerekten aşağıda açıklayacağım konuda yardımızı talep ediyorum şimdiden tşk. ederim

Öncelikle geçen yazdığım konunun benzeri olup sizin bana geriye dönüşte düzelttiğiniz dosyanın benzer işlemlerinin uyguladım ama sorunu çözemedim.Şöyleki
"8csorgu" adındaki çapraz sorguma tarih parametresi tanımladım ve bu sorgu neticesinde "8csRPR" raporu açılıyor bu sorgu sorgu ekranında çalışıyor ama "8csFRM" adlı formdan parametre değerlerini girdiğimde bazı parametrelerde açıyor bazılarında açmıyor ( Muhtemelen henüz veri girişi yapılmamış olduğu tarih aralığında rapora doldurma yapamıyor diye düşünüyorum ) geçenki sorunumda bununla aynıydı sayenizde bu problem giderildi . Şimdi bu problemde çözülürse çok güzel olacak ben sizlerin yaptığı sorgu alanlarına bakarak aynı işlemleri takip etmeye çalıştım ama sanırım bir yerlerde hata yaptım lütfen yardımcı olursanız sevinirim Şimdiden Tşk. ederim iyi çalışmalar
.rar 02.01.2010.rar (Dosya Boyutu: 121,45 KB | İndirme Sayısı: 5)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Çapraz sorgudaki yeni benzer sorunum var yrd. olurmusunuz - Yazar: Mehmet yörük - 03/01/2010, 23:12
Task