Skip to main content

AccessTr.neT

Ana formda veri girişi yaparken listede bulunmayan yeni veriyi başka form açarak kayı

Ana formda veri girişi yaparken listede bulunmayan yeni veriyi başka form açarak kayı

Çözüldü #1
Öncelikle herkesin Beraat Kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Daha önce siz değerli üstadlardan almış olduğum bilgiler sayesinde alış faturalarını kaydettiğim bir program hazırladım. Ancak bazı yerlerde takıldım. Takıldığım bu yerler hakkında tekrar sizlerden yardım bekliyorum. Hepinize şimdiden teşekkür ederim.
1) Alış faturalarımı girdiğim form üzerinde hangi satıcıdan fatura aldıysam o satıcının kodunu giriyorum ve satıcı ünvanı otomatik olarak geliyor ama aynı şeyi hesap kodunu girdiğimde olmuyor
2) Satıcı kodu listede yoksa "YENİ SATICI EKLE" Komutunu tıklıyorum ve yeni satıcı bilgilerini giriyorum ama hata veriyor.
3) Raporlarda "İKİ TARİH ARASI MAL ALIŞ LİSTESİ" Raporunda başlık kısmına girmiş olduğum tarihleri nasıl yazdırabiliri. Şu anki hali "AYSAN ALIŞ FATURA LİSTESİ ÖZETİ" Ben bunu "AYSAN 01/07/2009 - 31/07/2009 ARASI ALIŞ FATURA LİSTESİ ÖZETİ" Şeklinde nasıl yazdırabilirim. Bu konularda yardımcı olursanız sevinirim.
.rar AYSAN.rar (Dosya Boyutu: 85,94 KB | İndirme Sayısı: 17)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Ana formda veri girişi yaparken listede bulunmayan yeni veriyi başka form açarak kayı - Yazar: atabey68 - 05/08/2009, 20:08
Task