Skip to main content

AccessTr.neT

Kullanıcı Yetkisine Göre Form Açtırma

Kullanıcı Yetkisine Göre Form Açtırma

Çözüldü #1
değerli arkadaşlarım sizlerden öğrenmiş olduğum bilgilerle çalışmammı her gün değiştiriyorum baya bi yol aştım.yalnız takılıpta yapamadım bişi kaldı.ekte gönderdiğim vt de kullanıcı yetkilendirmek istiyorum.kullanıcı tablomda admin ve user var.şifre giriş formundaki açılan kutuda isimleri geliyo sadece mesela coşkun kullanıcısı admin,hüseyin kullanıcısı user.ben hüseyini veya başka bir user kullanıcı seçtiğim zaman sadece raporlama yapsın istiyorum.bunuda şöyle düşündüm değerli üstatlar eğer user olarak oturum açılırsa yeni bi form tasarlıcam ve üzerine sadece süzme yapan butonlar koyacam.normalde admin olarak girilirse denetim masası diye bi form var her şey ordan yapılıyo ben user olarak girince denetim masası formunun değil user için sadece süzme yada filtreleme yapacak olan formun gelmesini istiyorum.değerli üstadlar bu hususta bana yardımcı olursanız fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim tesekkur ederim herkese. şifre coşkun için 11200602956 hüseyin için 3458 dir
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Kullanıcı Yetkisine Göre Form Açtırma - Yazar: Coskun0559 - 30/01/2009, 18:11
Task