Skip to main content

AccessTr.neT

Access 2010 2950 hatası çözümü

Access 2010 2950 hatası çözümü

Çözüldü #1
Arkadaşlar ofis 2010 2950 hatasını çözdüm
çözüm :

Access 2007 veritabanını yazarına güvendiğinizden ve veritabanını etkinleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın.

Yöntem 1: geçerli oturum için veritabanını etkinleştir
Bu yöntemi kullandığınızda, Access 2007 veritabanını kapatıncaya kadar veritabanı sağlar. Geçerli oturum için veritabanı etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:1.İleti Çubuğu'nda Seçenekler ' i tıklatın.

2.Microsoft Office güvenlik seçenekleri İletişim kutusunda, Bu içeriği etkinleştir ' i tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.
Not Veritabanını açtığınızda her zaman bu adımları yinelemeniz gerekir.

Yöntem 2: veritabanını güvenilen bir konuma taşıyın.
Bunu yapmak için şu adımları izleyin:1.Veritabanı taşıyabilirsiniz güvenilen konumları belirler. Bunu yapmak için şu adımları izleyin: a.Microsoft Office düğmesi ' ni tıklatın ve sonra da Access seçenekler ' i tıklatın.
b.Güven Merkezi'nde ' ı tıklatın ve sonra Microsoft Office Access Güven Merkezi altında Güven Merkezi ayarları ' nı tıklatın.
c.Güvenilir konumlar ' ı tıklatın ve sonra da aşağıdaki yordamlardan birini kullanın:■Güvenilen konumların listelenen yolları unutmayın.
■Yeni bir güvenilen konuma ekleyin. Bunu yapmak için <a0></a0>, yeni konumu Ekle'yi tıklatın ve sonra eklemek istediğiniz konumun yolunu belirtin.

2.Access 2007 veritabanını istediğiniz güvenilen bir konuma taşıyın.

ben yaptım otomatik açılmayan Access açıldı
şimdi sıra geldi makrolarda 64 bit 32 bit farkını çözmekte
yardımlarınızı bekliyorum
"Lütfen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapınız... " writed by POWER

"sen başla en başta gerektiği yerde elimizden geleni https://www.accesstr.net ailesi olarak yaparız. " writed by özgüryasin

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Access 2010 2950 hatası çözümü - Yazar: metehan16 - 21/11/2012, 12:49
RE: Access 2010 2950 hatası çözümü - Yazar: yturan - 26/03/2021, 12:58
Task