Skip to main content

AccessTr.neT

renkli bi uyarı mesajı nasıl yapabilirim

renkli bi uyarı mesajı nasıl yapabilirim

Çözüldü #1
arkadaşlar öncelikle herkesin yeni yılını kutlarım gec oldu ama biras Img-cray
bi çalışma yaptım teknik servis programı daha doğrusu siz değerli üstatlardan yararlandım çalışmamı yaparken ama bi yerde takıldım.şimdi ürünü teknik servise kaydettiriyorum raporlamalar filan her şey çok güzel ama sırada bekleyen işler,devam eden işler diye onay kutularım var iş bitince seçiyorum tarih ve saati ekliyo.sormak istediğim soru şu tabloda 40 tane kayıt var ama bunların bazılarında iş bitmiş,bazılarında iş devam ediyo bazıları ise teslime hazır.ben formumda bi label eklicem eğer o kayıtta iş bitti ise label yeşil olsun devam ederse label sarı olsun iş bitmediyse label kırmızı olsun bunu nasıl yapabilirim.denedim çalıştım ama olmadı.ileri geri kayıt düğmesine bastığım zaman hata veriyo renkler değişmiyor.yardımcı olursanız sevinirim.
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
renkli bi uyarı mesajı nasıl yapabilirim - Yazar: Coskun0559 - 15/01/2009, 20:17
Task