Skip to main content

AccessTr.neT

aynı form üzerinden farklı tablolara veri ekleme

omerokan
omerokan
4
2090

aynı form üzerinden farklı tablolara veri ekleme

merhaba,
Ürün imalat ve stok takibi yapmayı amaçladığım programda, ürün stok girişini günlük üretime bağlı olarak elle girdiğim bir tablo oluşturdum. Benzer bir tabloyu Ürün Stok Çıkan tablosu oluşturarak mevcut ürün stoğunu kontrol edebileceğim bir tablo oluşturmaya çalışıyorum.
Yapmak istediğim şey şu: Sipariş Kaydı Formu hazırlayarak, bu form üzerinden yaptığım girişlerin (Görsel No:2) hem bayilere detay gönderebilecek şekilde bir sipariş ayrıntıları tablosu şeklinde veri tablosuna(görsel no:4), hem de aynı ürün modelini oluşturan 2 ayrı cinsi kodunu aynı alanda girişini otomatik olarak sağlayacak ürün stok çıkan tablosuna veri sağlamak (görsel no:3)
Tablolar arasında görsel no:1deki gibi ilişki kurmaya çalıştım, girilen verileri otomatik olarak yapmak için ayrıntı no üzerinden sipariş ayrıntıları ve ürün stok çıkan tablosu arasında kurulacak bir çok ilişkisi ile kontrol edebilir miyim? Veya ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim..
.rar siparis.rar (Dosya Boyutu: 441,75 KB | İndirme Sayısı: 33)
Son Düzenleme: 31/10/2011, 00:28, Düzenleyen: omerokan.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
aynı form üzerinden farklı tablolara veri ekleme - Yazar: omerokan - 31/10/2011, 00:19
Task