Skip to main content

AccessTr.neT

Seçilen Sorguyu excel'e gönderme

Seçilen Sorguyu excel'e gönderme

Çözüldü #1
Öncelikle Tüm forum üyelerinin ve islam aleminin Ramazan bayramının huzurlu ve mutlu geçmesini temenni ediyorum.

Konu-1 ile açılıp Konu-2 ile mevcut şeklini almış olan dosyada sanırım tek eksiğimiz kaldı.
(Sn. sledgeab'a destek ve sabrından dolayı teşekkür etmeden geçemeyeceğim)

RaporCins açılan kutusundan seçtiğimiz raporu Rapor önizleme butonu ile rapor olarak görüntüleyebiliyoruz. Aynı işlemi Excel'e gönder butonuyla yapmaya kalktığımızda her bir Excel sorgulaması için ayrı sorgu mu oluşturmamız gerekiyor yoksa tek bir sorguyla esnek ölçüt kullanarak yapabilirmiyiz? Olursa her bir alana yazacağımız ölçütümüz nasıl olmalı?

Not: Bayram tatilinin başlaması dolayısıyla 2.Konunun cevabından sonra biraz boşluk bırakmak zorunda kaldım. Bu soruya alacağım cevabı inceleme ve düzenleme imkanım olsa da üzerinde çalıştığım projeme ancak bayramın 2. günü nöbetim var o zaman uygulayabileceğim. Bu yüzden yaşanacak aksaklıklar için şimdiden Ozur diliyorum.

Asıl tablolarım iş yerindeki dosyamda olduğu için araçlar ile ilgili örenk tablo ekeldim "Marka Raporu" isimli sorgulama sanırım soruma cevap verebilmek için yeterlidir. Diğerlerini örneğe göre ben hazırlamaya çalışırım.
.rar iscinar rapor.rar (Dosya Boyutu: 40,97 KB | İndirme Sayısı: 17)
Toprağa her türlü kötü şey atılmasına rağmen
Topraktan hep güzel şeyler biter . (Akşemseddin)
Son Düzenleme: 29/08/2011, 10:25, Düzenleyen: iscinar.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Seçilen Sorguyu excel'e gönderme - Yazar: iscinar - 29/08/2011, 10:04
Task