Skip to main content

AccessTr.neT

İki Tarih Arasındaki Fark Ücreti ayrı Tablolarda

İki Tarih Arasındaki Fark Ücreti ayrı Tablolarda

Çözüldü #1
Vb 6 Projesi Veri Tabanı Access

Selamlar Şimdiden Teşk Ediyorum Yardımcı Olcak Arkadaşlara. Film Takip Adında Bir Proje İle Uğraşmaktayım Kiraya Ver Bölümünde Filmin Çıkışını Yapıyorum Kiradakiler Ve Kira Tablosuna Aynı anda kaydettiriyorum, Daha Sonrasında Kiradakiler Penceresinde Datagridde Bunları Gösteriyorum O Listedeki Her Hangi Bir Filmi Kiradanal İşlemini Gerçekleştirmek İstedigimde
1.) Kiradan Alıp almıycagımı Sorduruyorum ßurda Sorun Yok
2.) Kiradan Alma İşlemi Gerçekleşsin Dedigimde kiradakiler Tablosundan o Filmi Sildiriyorum, Aynı Zamanda Silme İşlemini Onayladıgımda kira adlı Tablodan o Film Adına Göre karşılaştırıp kira Tarihi Ve kira Teslim Tarihi Arasındaki Farkı Bulup Belirtmiş Oldugum Ücretle Çarpıp bunu Msgbox Yada Bir LabeL İçine Yazdırmak İstiyorum
Bu Kısımda Sorgu Mantıgını Kuramadım, Karşılaştırma Yapıp Aynı İsmi Bulup Kira Tablosundan Tarih Farkını Aldırmam Lazım. Mantıgı Aynı Tabloda Gerçekleştirmek İstedim Silme İşlemi Oldugu İçin Veri Siliniyor Tarihleri Okuyamıyor

ßurdaki Mantıgı Nasıl Kurmalıyım Yada Farklı ßir Şekilde Nasıl Yapabilirim ßirde Eklememi İstediginiz Farklı ßir Şey yada Eksiklerimi Yazarsanız Sevinirim Şimdiden Teşekkürler.

Konuya Mesaj Geldiginde Örnegi Ekliycem Baya İndirmişler ama Yorum yok Img-cray
|By|KiDnArUt|, 07-05-2010 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Son Düzenleme: 12/04/2011, 02:01, Düzenleyen: |By|KiDnArUt|.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
İki Tarih Arasındaki Fark Ücreti ayrı Tablolarda - Yazar: |By|KiDnArUt| - 11/04/2011, 20:01
Task