Skip to main content

AccessTr.neT

Formu Ortalama

Formu Ortalama

Çözüldü #1
Sitede arama yaptım, fakat bulamadım. Sorum şu arkadaşlar; oluşturdugum formda butonlar labellar vs. normal boyuttan tam ekrana geçiş yaptırdıgımda aynı yerde kalıyorlar. Bunu nasıl ortalayabilirim tam ekranda da?
Çözüldü #2
Ortalama işlemi buton vb. kontroller aynı büyüklükte sabit kalacak şekildemi olacak? Yoksa Sol köşe sabit kalmak üzere sağa ve aşağı doğrumu uzayacak?
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #3
Örneğin sağ üst köşede; kapat, simge durumunu küçült, ekranı kapla, önceki boyut gibi küçük ebatta resim olarak ekleme yaptım. Bunun tasarımını yapar iken boyut oranını elle çizelgeden çekerek yaptım. Programı çalıştırdıgımda ise tam ekran yaptıgımda o kapat resmi sağ üst köşede olmuyor, ortada bi yerde kalıyor. ama normal boyutta iken sağ üst köşede gözüküyor. Anlatabilmişimdir umarım. Ayrıca ilgin için teşekkür ederim =)
Çözüldü #4
Profilinde Access 2007 yazıyor bundan yola çıkarak sizin için özel ders hazırladım. Başka yerde böyle özel ilgi bulamazsınız Img-grin

<a href="https://accesstr.net/konu-formun-boyutuna-gore-otomatik-yeniden-boyutlanan-metin-kutusu-buton-vb-kontroller.html">Formun boyutuna göre otomatik yeniden boyutlanan metin kutusu, buton vb. kontroller</a>
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #5
özel ilgiden dolayı teşekkür ederim Lol cevabımı aldım.
Çözüldü #6
sayın alpeki99, bu dersin 2003 versiyonu için olanı var mı?

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task