Skip to main content

AccessTr.neT

İngilizce Kelime ve Kalıp Ezber Programı

İngilizce Kelime ve Kalıp Ezber Programı

Yöneticiler ilgili yerlere taşır.

Daha iyisi yapılana kadar eniyisi bu.

İçinde binlerce ingilizce kelime ve karşılığı mevcut. Kendim ve benim çocuk için hazırlamıştım.

sadece sandalyenizin arkasına yaslanın "EnglishBoards" forumuna tıklayın. kelimeler 5 sn'de bir otomatik geçiyor. Süreyi isterseniz forumun olayından arttırabilirsinir.

"EnglishBoardsKaydet" forumu ile isterseniz sizde kelimenizi kaydedebilirsiniz.

"englishExaminations" forumu ile KPDS, ÜDS sorularını yazmak için hazırladım fakat daha yazamadım

"smallStory" forumu ile kısa hikayelerin ingilizce ve türkçe karşılığını siz de ekleyebilirsiniz.

Gireceğiniz sınavlarda başarılar
.rar EnglishExamination.rar (Dosya Boyutu: 310,82 KB | İndirme Sayısı: 517)
iterlemez, 18-07-2010 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Son Düzenleme: 15/12/2010, 17:04, Düzenleyen: iterlemez.
Sayın iterlemez, çok güzel bir çalışma, emekleriniz için çok teşekkür ederim. +rep
Sn İterlemez emek ve paylaşım için teşekkürler. Kelimeler için resim de eklense çok daha harika olur... Ellerine sağlık...

Saygılar....
+rep
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Orjinal bir uygulama olmuş tebrikler. Programı geliştirirseniz çok daha mükemmel olacaktır. Neler yapılabilir:
  • Veritabanı bölünür. Data dosyasını Internet üzerinden indirerek güncellik korunur.
  • Sorular arasında geçiş süresini ayarlar tablosundan okuyabilir. Böylece herkes kendine göre ayarlar.
  • Test özelliği eklenilebilir.

AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Geliştirmeyi düşünüyorum.

Çeşitli test teknikleri deneyeceğim fakat zaman alacak.

Bittiğinde yine paylaşırım
iterlemez, 18-07-2010 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Paylaşım için teşekkürler iterlemez.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task