Skip to main content

AccessTr.neT

Var olan bir programa .mdb oluşturma

Var olan bir programa .mdb oluşturma

Çözüldü #1
Merhabalar.

Elimde olan bir programın veri tabanı yok exe halinde. bu program data.mdb hatası alıyorum malum. Bu program için bir veri dosyası oluşturabilirmiyim

Teşekkürler

[Resim: 302xqvo.png]
Çözüldü #2
Sayın zobekci;
Programı ekleyin inceleyelim.
komşuda dülger mi var geliyor keser sesi,
ustalar konuşunca çıraklar keser sesi.
Çözüldü #3
Ekledim teşlekkürler
.exe ShoMe.exe (Dosya Boyutu: 784 KB | İndirme Sayısı: 33)
Çözüldü #4
sııfrdan data.mdb oluşturup yeniden içinin düzenlenmesi lazım. içeriğide siz biliyorsunuz. nerede neler yapılamsı lazım tabloların içine neler kaydediliyor. ben masa üstüne bir tane data.mdb oluşturdum. hata vermeden açıldı fakat bu seferde menülere dıklayınca oranın tablosunu arıyor o şekilde bir tablo oluşturup içeriği oluşturduğunuzda problem hallolacaktır. ben birazdaha inceleyeyim birşeyler yapabilirsem dönüş yaparım.
POWER 'un Çekirgesi :=)
ozguryasin, 23-09-2009 tarihinden beri AccessTr.neT AİLESİ üyesidir.
Access'i Profesyonel Şekilde Öğrenmek İçin https://www.accesstr.net Ailesi Yeter. alkis

Site Kurallarını sorularınızın hızlı cevaplanması için kesinlikle okuyunuz.
Çözüldü #5
çok teşekkürler süper olur Img-grin
Çözüldü #6
Her ne kadar teorikte mümkün olsa bile programın çapına göre inanılmaz derecede uğraştıracak bir iş olabilir. Hatta programcı hata bastırma kodlarını kullanmışsa yapılması imkansız birşey olur. Sonuçta hangi tablo, alan, özelliklerde olduğunu bilmeniz mümkün değil.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task