Skip to main content

AccessTr.neT

Puantaj Programı V07

Puantaj Programı V07

Saygıdeğer hocalarım Ozan ve Özgür abilerimin de büyük katkılarıyla bir seviyeye getirdiğimiz program ektedir. Programın ana tabanı tamamen özgür hocama ait. Daha da geliştireceğim fakat şuan eksiklikleri var. Bazı eksiklikler şunlar.

-Ana puantaj formundan girdiğimiz veriler örnek olarak aykut tok adlı şahsa girdiğimiz puantaj verisi anlık olarak güncellenemiyor başka isme geçip tekrar aykut tok'a gelince güncelleniyor.
-Yine aynı alanda fazla mesai giriş butonuna basıp mesai girince mesai alanında her girilen veri toplam mesai de anlık gözüküyor.
Fakat burdaki sıkıntı örnek olarak verdiğim aykut tok adlı şahsın puantaj verisi girili fakat mesai girince tekrar mesai tablosuna hem 1 aykut tok olarak satır açıyor hemde 1 boşluk olarak satır açıyor. incelendiği takdirde gözükecektir. ekran görüntülerini de ekleyeceğim hataların alta.
 Saygılarımla.... Abdulkadir Günay

[Resim: do.php?imgf=91f46f786a731.png]

[Resim: do.php?imgf=35be050eebc22.png]
.rar PUANTAJ V07.rar (Dosya Boyutu: 313,12 KB | İndirme Sayısı: 239)
Paylaşımınız için teşekkürler.
Resimde bahsettiğiniz fazladan satır açma olayına rastlamadım. Ancak, ilgili formun kapandığında olayına Calisan_Puantaj_Mesai tablosundaki CMTaseron_No alanı boş olan satırı silmek için kod ekleyebilirsin.
(07/03/2019, 17:54)ozanakkaya yazdı: Resimde bahsettiğiniz fazladan satır açma olayına rastlamadım. Ancak, ilgili formun kapandığında olayına Calisan_Puantaj_Mesai tablosundaki CMTaseron_No alanı boş olan satırı silmek için kod ekleyebilirsin.

Tam olarak anlayamadım fakat akşam bi detaylı bakacam inşaallah hocalarım. Fakat sorun var siz yok demişsiniz rastlayamadım demişsiniz ama.
(08/03/2019, 17:29)IceMan7 yazdı: Fakat sorun var siz yok demişsiniz rastlayamadım demişsiniz ama.

Merhaba, uygulamanın yapımcısı sizsiniz. Formlara veri girişini nasıl yaptığınızı bilmiyorum. Ben veri girerken atladığım bir yer olmuştur, 2. satır eklenmemiştir. Ortada sorun olmasaydı yazmazdınız. Ben rastlayamadığımı ve olası çözümü yazdım. Satır eklenmiş olsa bile bahsettiğim alan boş olan verileri form kapanırken sildirebilirsiniz.
(08/03/2019, 18:17)ozanakkaya yazdı:
(08/03/2019, 17:29)IceMan7 yazdı: Fakat sorun var siz yok demişsiniz rastlayamadım demişsiniz ama.

Merhaba, uygulamanın yapımcısı sizsiniz. Formlara veri girişini nasıl yaptığınızı bilmiyorum. Ben veri girerken atladığım bir yer olmuştur, 2. satır eklenmemiştir. Ortada sorun olmasaydı yazmazdınız. Ben rastlayamadığımı ve olası çözümü yazdım. Satır eklenmiş olsa bile bahsettiğim alan boş olan verileri form kapanırken sildirebilirsiniz.

Haklısınız hocam sorun olarak nasıl anlatayım bilemedim ki bunu en iyi size zaktan bağlantı ile gösterebilirim sanırım. Eğer sizin için de uygunsa uzaktan bağlantı sağlayabilirseniz çok minnettar olurum.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task