Skip to main content

AccessTr.neT

Girilen Verilerin Kendiliğinden Silinmesi-Kaybolması

Girilen Verilerin Kendiliğinden Silinmesi-Kaybolması

Çözüldü #1
Emniyet personeliyim. Şubemizde kullanmak üzere sizlerinde yardımıyla bir Access veri tabanı hazırladık. Ancak nasıl olduğunu anlayamadığım şekilde veriler siliniyor kayboluyor. Bu işi iyi bilen siz değerli insanlardan bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
.rar OLAY YERİ KAYIT PROGRAMI.rar (Dosya Boyutu: 46,54 KB | İndirme Sayısı: 7)
Son Düzenleme: 11/01/2018, 04:30, Düzenleyen: Rıfat KARA.
Merhaba,
Kişilere ait gerçek veri içerdiğini düşündüğümden (ad soyad adres,vs.) örneğinizin onayını kaldırdım. Örnek uygulamanızı içerisinde gerçek dışı veri barındıran 3-5 satırlık tablo ile ekleyiniz.

Tabloda satırın tamamı mı siliniyor, yoksa belirli alandaki veriler mi siliniyor?
Gerçek kişi bilgileri yerine hayali bilgiler içeriyordu. Farklı tarzda tekrar giriş yapılmış haliyle tekrar güncelledim. 

Tabloda satırın tamamı siliniyor.
Merhaba. Uygulamanızdaki formda onay harici kayıt silme kodu yok. Öncelikle formun güncelleştirme öncesinde olayındaki

on error resume next kodunu silin.

Formun silme onayı öncesinde olayına da silme öncesinde uyarı vermesi için mesaj kutusu ekleyin.
Çok teşekkür ederim sağolun. İnşallah sorun devam etmez.
Access te bir veri tabanidir. Fakat bu Veri Tabanını(Access)i bir program yazma aracı olarak kullandiysaniz; Buna bir veri tabanı eklemeniz lazım bunun içinde size excel
Derim
Veya daha iyi daha gelişmiş olsun derseniz size C++ onerebilirim ona veri tabanı olarak Sql server kullanırsanız daha iyi olur.
Yani anlatmak istedigim bu tür işlemleri kaydetmek için bir veri tabanına ihtiyacınız olmaktadır
Eğer forumda yeni isen Buraya Tıklayarak Kuralları Okuyabilirsin.
Gizlilik Bilgilerinide Buraya Tıklayarak Okuyabilirsin.
En iyisi AccessTr.neT .
Son Düzenleme: 21/01/2018, 12:55, Düzenleyen: xNexus.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task